pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2014
  • 8 maja 2014
  • wyświetleń: 1300

Charytatywne aukcje kartek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj

Warownia Pszczyńskich Rycerzy już po raz drugi zaprosiła uczniów i przedszkolaki z woj. śląskiego i części woj. małopolskiego, do udziału w konkursie plastycznym. Akcja pt. "Zaprojektuj wielkanocną kartkę z historią" przyjęła charakter charytatywny, mając na celu zebranie środków finansowych dla Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie.

Przebieg konkursu
Zadaniem uczestników było stworzenie pracy (kartki), która w sposób oryginalny i trafny zobrazowałaby zwyczaje i tradycje Wielkanocy. W konkursie wzięły udział 84 szkoły i przedszkola, które nadesłały aż 232 prace (każda placówka mogła przesłać maksymalnie 3 kartki). Decyzją jury, zwyciężyła Hanna Biela - uczennica klasy II Szkoły Podstawowej nr 3 w Żorach. Wyróżniono ponadto prace 10 innych uczestników. Galeria z wszystkimi pracami konkursowymi znajduje się na stronie Warowni -> www.warownia.com.pl/galeria/konkurs-kartka-wielkanocna/.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Sprzedaż kartek
Na podstawie zwycięskiej pracy, wydrukowane zostały kartki świąteczne, które można było kupić na aukcjach internetowych wraz z 10 pracami wyróżnionymi. W ciągu 2 tygodni, ze sprzedaży kartek udało się pozyskać łącznie 5305zł. Cała, zebrana suma zostanie przekazana Dyrekcji Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie podczas uroczystego spotkania w siedzibie ośrodka.

Patroni i sponsorzy
Znaczący wpływ na powodzenie akcji wywarli patroni i sponsorzy. Patronatem honorowym akcję objął Burmistrz Pszczyny, natomiast patronatem medialnym - portal Babskie Bielsko, Internetowa Telewizja Tychy, serwis NOL Tychy oraz tygodnik Twoje Tychy. Wśród sponsorów znalazła się agencja interaktywna silnet.pl, agencja reklamy Artisco oraz portal pless.pl.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Warownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.