Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 marca 2014
  • 21 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2005

Rodzinny piknik w Warowni

Za nami:

Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza 21 czerwca całe rodziny na wielki piknik z okazji powitania lata.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza w weekend 21 i 22 czerwca całe rodziny na wielki piknik z okazji powitania lata. Zabawa odbędzie się na nowo otwartym Polu Bitewnym. Na wszystkich gości czeka mnóstwo atrakcji. Dzieci odwiedzi Warowniś - żywa maskotka Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Fotograf będzie robić profesjonalne zdjęcia, do których można potem uzyskać bezpłatny dostęp.

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji) - impreza otwarta!

Tańcują panny, radują się chłopi! Lato warowne progi przekroczyło i do zabawy wszystkich zaprosiło! Panny tańcują z radości, rycerze zbroje polerują, bo słońce im wigoru dodało i walczyć się im zachciało. Pole Bitewne idealnym jest miejscem do takich potyczek i nie tylko do nich... Wieczorem wielkie ognisko zapłonie i czary przy ogniu uprawiane będą. Niewiasty będą wianki pleść oraz kosze wyplatać z niecodziennych materiałów. Zabawa zapowiada się przednia - od świtu do nocy!

Szczegóły wydarzenia na warownia.com.pl/kalendarium/powitanie-lata-piknik-rodzinny/

Rodzinny piknik w Warowni


Warownia Pszczyńskich Rycerzy

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.