
Reklama
Wiadomości
- 5 września 2023
- wyświetleń: 4413
[FOTO] Spotkanie lekkoatletów na stadionie miejskim
W niedzielne przedpołudnie pod tablicą upamiętniającą Jana Larysza na stadionie miejskim w Pszczynie spotkali się seniorzy, którzy w młodości uprawiali lekkoatletykę. Tam złożono kwiaty upamiętniając zmarłych działaczy i sportowców.
To ogromna przyjemność spotkać tylu zasłużonych dla pszczyńskiego sportu lekkoatletów, który w czasach Jana Larysza odnosili sukcesy i cieszyli się z uprawiania "Królowej sportu". Dziękuję biegowej rodzinie, że odpowiedziała na moje zaproszenie. Spotkanie po latach było okazją do wielu wspomnień. Jak widać, sportową przyjaźń zawiązuje się na lata.
Dariusz SkrobolBurmistrz Pszczyny
W salce na stadionie zespół z Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przygotował obiad i poczęstunek. Mimo iż wszyscy się znali, każdy opowiedział kilka słów o sobie. Jednym z gości był Roland Brehmer, olimpijczyk z Meksyku.
Reklama

Zapraszamy do Karczmy Wiejskiej w Jankowicach
Polecamy dania z Menu SpecjalnegoJesteśmy codziennie do 21.00
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
Zobacz także

Gorący tematBrąz na wagę złota. Eliza Megger medalistką 99. PZLA MP w Lekkiej Atletyce

Gorący temat[ZDJĘCIA] Aktywna Piątka po raz drugi! Był też bieg rodzinny!

III Igrzyska Europejskie w pszczyńskim wydaniu

3 medale Mistrzostw Śląska Młodzików dla Iskry Pszczyna

Gorący tematJakub Prządka ze srebrem w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych
