Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2023
  • 20 lipca 2023
  • wyświetleń: 10658

Pszczyna: kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Bielską. Były spore utrudnienia w ruchu

W środę, 19 lipca chwilę po godzinie 12.00 na skrzyżowaniu DK-1 z Bielską w Pszczynie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na skrzyżowaniu DK-1 z Bielską w Pszczynie - 19.07.2023
Wypadek na skrzyżowaniu DK-1 z Bielską w Pszczynie - 19.07.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Warto na wstępie nadmienić, że w momencie zdarzenia na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. Z ustaleń policjantów wynika, że winnym spowodowania kolizji jest kierujący motocyklem, który wyjeżdżając z ul. Bielskiej w lewo (w stronę Katowic), wymusił pierwszeństwo na kierowcy Skody, który poruszał się prawym pasem ruchu w stronę Bielska-Białej.

68-letni motocyklista doznał obrażeń nogi. Na szczęście nie są one poważne. Zdarzenie finalnie zakwalifikowano jako kolizję drogową i na sprawcę nałożono mandat karny. Warto pamiętać, że jeśli na skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna, trzeba stosować się do znaków pionowych i zachować szczególną ostrożność, a jej dziś zabrakło.

sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj