Wiadomości

  • 3 maja 2024
  • 5 maja 2024
  • wyświetleń: 18653

Groźny wypadek w Pawłowicach! Lądował helikopter LPR

3 maja w Pawłowicach na drodze krajowej nr 81 po godzinie 13:00 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, występowały spore utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Pawłowicach. Są duże utrudnienia!
Wypadek w Pawłowicach. Są duże utrudnienia! - 3.05.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


W piątek po godzinie 13.00 dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym w Pawłowicach na drodze krajowej nr 81. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Doszło tam do bardzo poważnego zdarzenia z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Jak wstępnie ustalili policjanci wydziału ruchu drogowego, kierujący jednośladem marki Honda najechał na tył poprzedzającego go seata, który jechał lewym pasem w kierunku Skoczowa z zamiarem skrętu w lewo. Samochodem osobowym kierowała 50-letnia kobieta. W wyniku zderzenia pojazdów mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała i Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Sezon motocyklowy w pełni. Na wielu polskich drogach w całym kraju pojawiają się fani jednośladów. Jak zawsze zwracamy się do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

sierż. sztab. Jadwiga ŚmietanaOficer Prasowy KPP Pszczyna

kr, pj / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj