Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2023
  • wyświetleń: 22974

[FOTO] Przejazd na czerwonym świetle zakończony solidną kraksą

W poniedziałek, 19 czerwca około godziny 8.30 w Pszczynie na skrzyżowaniu DK-1 z Męczenników Oświęcimskich doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Przyczyną kraksy był przejazd na czerwonym świetle.

Kraksa na DK-1 w Pszczynie - 19.06.2023 · fot. nadesłane przez czytelników, Angelika


Jak wyjaśnia sierż. szt. Jadwiga Śmietana z KPP w Pszczynie - 37-letnia kierująca samochodem osobowym marki Volvo, jadąc DK-1 nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej. Przejechała przez skrzyżowanie w cyklu światła czerwonego, czym doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen, którym jechał 52-letni mieszkaniec Małopolski. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Szczęśliwie żaden z kierowców ani 6-letni pasażer nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

- Na kobietę policjanci nałożyli mandat karny, a ponadto na jej konto trafiło 10 dodatkowych punktów karnych. - dodaje rzecznik prasowy pszczyńskich policjantów.

Kraksa na DK-1 w Pszczynie - 19.06.2023 · fot. KPP Pszczyna


Przez blisko godzinę ruch w stronę Bielska-Białej był wstrzymany lub bardzo mocno utrudniony. W kulminacyjnym momencie korek sięgał do skrzyżowania w Piasku (koło hotelu Styl 70). Zaklinowała się także obwodnica od strony Żor. W korkach stanęła również ulica Męczenników Oświęcimskich. Kierowcy wjeżdżający do miasta od strony Brzeszcz, nie mogli swobodnie przejechać na drugą stronę krajówki.

BM, sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj