
Wiadomości
- 14 czerwca 2022
- wyświetleń: 18945
Audi A4 wylądowało na dachu. Prowadził pijany 18-latek
W niedzielę, 12 czerwca około 5.00 rano na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie doszło do dachowania samochodu osobowego Audi A4. Kierował nim 18-latek pod wpływem alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało 0,41 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, co daje około 0,85 promila we krwi. Kierowca był więc w stanie nietrzeźwości, który stwierdza się po przekroczeniu 0,5 promila we krwi.
18-latek został przewieziony do szpitala na badania. Nie odniósł poważnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji.
W zdarzeniu brał udział jeden pojazd. Uszkodzony został ekran akustyczny i bariery energochłonne.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Podziękowania dla policjantów za życzliwość i okazaną pomoc

[FOTO] Poranne utrudnienia na krajowej jedynce. Kierowca ciężarówki zjechał częściowo do rowu

[FOTO] Poranna kraksa na obwodnicy. Citroen zderzył się z Fiatem

[FOTO] Chwila nieuwagi mogła skończyć się tragiczne. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo

[FOTO] Zdarzenie na krajowej jedynce w Kobiórze

Środowa kolizja na krajowej jedynce w Pszczynie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.