pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2021
  • 27 czerwca 2021
  • wyświetleń: 17650

[FOTO] Spływy kajakowe Pszczynką? Tym razem to nie żart!

Sześć lat temu z okazji Prima Aprilis żartowaliśmy, że możliwy będzie kajakowy spływ rzeką Pszczynką. Okazało się jednak, że nie jest to wcale abstrakcyjny pomysł. Teraz żart stał się rzeczywistością!

spływ kajakowy rzeką Pszczynką, Dariusz Skrobol
Spływy Pszczynką poleca burmistrz Dariusz Skrobol · fot. Dariusz Skrobol / Facebook


Od kilku tygodni jest utworzone nowe zejście dla kajakarzy na posesji firmy Autokary Jarosz przy ul. Krótkiej 2 w Kryrach. Druga stanica znajduje się przy ul. Wodnej 13A w Porębie. Organizatorem spływów Pszczynką i Jeziorem Łąckim jest firma SHOWteam z Poręby. Atrakcję wypróbował w ostatni weekend burmistrz Dariusz Skrobol.

Loading...


Szczegóły na:
www.facebook.com/SHOW.SHOWteam
www.facebook.com/Autokary-Jarosz-113858606838557

Więcej informacji i zgłoszenia na spływ pod numerem tel. 500 128 090.

Lokalizacje stanic:

Przypominamy też nasz primaaprilisowy żart sprzed lat - zajrzyjcie do artykułu Spływ Pszczynką nową atrakcją. 1 kwietnia 2015 roku pisaliśmy, że szlak spływu będzie rozpoczynał się przy zaporze w Łące, a kończył przy skansenie. Dwie przystanie miały znaleźć się w pobliżu Pokazowej Zagrody Żubrów oraz na wyspie przy herbaciarni. Powrót na miejsca parkingowe zlokalizowane przy dwóch skrajnych punktach trasy miała ułatwić kajakarzom ciuchcia znana z pszczyńskiego parku.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.