pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2020
  • 25 grudnia 2020
  • wyświetleń: 5039

[WIDEO] Młodzi muzycy i baletnice na 65-lecie Ogniska Muzycznego

Przedstawiamy wideoklip zatytułowany "Jesień" - to pierwszy teledysk inaugurujący projekt "Cztery Pory Roku w Pszczynie", który powstaje z okazji Jubileuszu 65-lecia pszczyńskiego Ogniska Muzycznego.

Loading...


Jubileuszowa realizacja Ogniska będzie obejmować dwa projekty - "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe". Ognisko Muzyczne i jego dyrektor Joanna Wiktorko zaprosili do współpracy Prywatną Szkołę Baletową w Bielsku-Białej wraz z choreograf Aleksandrę Jurczak. Swój udział w projekcie będzie miał także Czesław Mozil, który w ubiegłym roku współpracował z Ogniskiem przy pracy nad płytą "Kiedyś to były święta".

Ujęcia do pierwszej części "Cztery pory roku" zostały zrealizowane we wnętrzach Muzeum Zamkowego w Pszczynie. Utwór Sergiusza Rachmaninowa pt. 'Wokaliza' op. 34 nr 14 wykonały Sylwia Rębisz na flecie oraz Małgorzata Kuś-Pytlik na fortepianie. Za przygotowanie muzyczne odpowiada Paulina Ryłko z Ogniska Muzycznego. Za realizację teledysku odpowiada ekipa Klik Film.

Patronat honorowy nad projektem objęli: Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny, Barbara Bandoła - starosta pszczyński oraz Muzeum Zamkowe w Pszczynie.

O próbach do projektu pisaliśmy już w październiku w artykule 65 lat Ogniska Muzycznego - powstaje wyjątkowy projekt.

ar / pless.pl
źródło: Ognisko Muzyczne w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.