pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 2797

65 lat Ogniska Muzycznego - powstaje wyjątkowy projekt

Ognisko Muzyczne w Pszczynie wystartowało z jubileuszowymi projektami. Jak zapowiadają wychowawcy, szykuje się przedsięwzięcie, jakiego jeszcze nie było! Wszystko z okazji przypadającego wkrótce 65-lecia Ogniska.

Próba do realizacji "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe" na 65-lecie Ogniska Muzycznego w Pszczynie - 19.10.2020 · fot. CobraOstra.pl


Realizacja będzie obejmować dwa projekty zatytułowane "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe". Ognisko Muzyczne w Pszczynie i dyrektor, Joanna Wiktorko zaprosili do współpracy Aleksandrę Jurczak i Prywatną Szkołę Baletową w Bielsku-Białej. Swój udział w projekcie będzie też miał Czesław Mozil, który w ubiegłym roku współpracował z Ogniskiem przy pracy nad płytą "Kiedyś to były święta".

Projekty realizowane są we współpracy z Muzeum Zamkowym, burmistrzem Pszczyny, Dariuszem Skrobolem oraz starostą pszczyńskim, Barbarą Bandołą.

Powyższa fotorelacja pochodzi z próby tancerek Prywatnej Szkoły Baletowej w Bielsku-Białej, która odbyła się w pszczyńskim zamku 19 października (fot. Aleksandra Jurczak oraz CobraOstra.pl).

ar / pless.pl, źródło: Ognisko Muzyczne w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.