pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2574

Goczałkowice: wspólne dekorowanie choinki przy Starym Dworcu

Urzędnicy z Goczałkowic-Zdroju zachęcają do wspólnego dekorowania świątecznego drzewka, które stanęło przy Starym Dworcu. - Niech ta choinka symbolicznie połączy nas na święta Bożego Narodzenia - mówią.

Wspólne dekorowanie goczałkowickiej choinki · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


- Pandemia powoduje, że nie możemy spotkać się i wspólnie cieszyć z nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Ale możemy się zjednoczyć w nieco inny sposób. Przy Starym Dworcu stanęła piękna choinka. Sprawmy, żeby była jeszcze piękniejsza! Zachęcam do zawieszania na niej swoich własnych ozdób - bombek, łańcuchów, figurek świątecznych i nie tylko, także ręcznie wykonanych. Niech ta choinka będzie naszym wspólnym dziełem - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

Na choince można umieszczać świąteczne ozdoby, a także życzenia. Urzędnicy zachęcają również do wykonywania zdjęć na jej tle, dokumentowania, jak zawieszane są kolejne ozdoby. Zdjęcia można zamieszczać na Facebooku z hashtagiem #GoczałkowickaChoinka.

Wspólne dekorowanie goczałkowickiej choinki
Wspólne dekorowanie goczałkowickiej choinki · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Świątecznych akcentów w Goczałkowicach jest więcej. Piękne iluminacje pojawiły się na budynku Urzędu Gminy - nad wejściem głównym oraz od strony ul. Szkolnej (OSP). Choinka bożonarodzeniowa stanęła na rondzie Pod Bocianem.

Ozdoby nadają miejscowości świąteczny charakter, przypominają o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia.

BM / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.