pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 grudnia 2020
  • wyświetleń: 357

Powiat pszczyński jeszcze bardziej dostępny - wypełnij ankietę

Powiat pszczyński przystąpił do realizacji nowego projektu, którego celem jest poprawa funkcjonowania urzędów w obszarze dostępności usług publicznych dla osób ze szczególnymi potrzebami. Mieszkańcy mogą wyrazić swoje zdanie wypełniając ankiety.

petla indukcyjna
Powiat pszczyński jeszcze bardziej dostępny · fot. Powiat


Starostwo Powiatowe w Pszczynie uczestniczy w projekcie dedykowanym lepszemu przystosowaniu jednostek samorządu terytorialnego, jednostek organizacyjnych oraz świadczonych w nich usług publicznych do potrzeb mieszkańców. Głównym celem projektu jest umożliwienie pełnego włączenia w życie lokalnej społeczności osób z niepełnosprawnościami oraz wypracowanie nowych rozwiązań w zakresie poprawy funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego.

- Podejmujemy kolejne działania, aby dostosować urząd, nie tylko architektonicznie, ale także cyfrowo oraz pod kątem przekazu informacji i jakości obsługi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Projekt zakłada wypracowanie i przetestowanie nowych rozwiązań, a następnie ich wdrożenie w jednostkach samorządu terytorialnego. Mieszkańcy mogą wyrazić swoją opinię na temat dostępności i podzielić się spostrzeżeniami wypełniając przygotowane ankiety.

Dla mieszkańców/ pracowników Starostwa i jednostek organizacyjnych:
ankiety.powiat.pszczyna.pl/index.php/817455?lang=pl

Dla pracowników NGO / innych organizacji wspierających osoby o szczególnych potrzebach:
ankiety.powiat.pszczyna.pl/index.php/634655?lang=pl

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Liderem projektu są Dobre Kadry - centrum badawczo-szkoleniowe Sp. z.o.o.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.