Wiadomości

  • 1 października 2020
  • wyświetleń: 3028

Nowoczesna pracownia języków obcych w Warszowicach już działa

W Szkole Podstawowej w Warszowicach uczniowie mogą korzystać z nowoczesnej klasy wyposażonej w sprzęt do nauki języków obcych.

Nowoczesna pracownia języków obcych w Warszowicach · fot. UG Pawłowice


Dzięki zrealizowanemu przedsięwzięciu utworzenia nowoczesnej pracowni językowej rocznie około 150 uczniów z klas IV-VIII będzie korzystać z lepszej, innowacyjnej i ciekawszej nauki języków angielskiego i niemieckiego. Sala wyposażona jest w zestawy multimedialne ze słuchawkami mikrofonami. Monitor dotykowy wraz ze stacjonarnym komputerem stanowią ergonomiczne stanowisko pracy nauczyciela, który ma możliwość emisji dźwięku i konwersacji. Wyposażenie pracowni języków obcych sprawi, że nauka będzie bardziej motywująca, efektywna oraz rozwijająca umiejętności językowe uczniów. Oprócz lekcji obowiązkowych, w pracowni będą odbywały się również językowe koła zainteresowań.

Koszt zadania to 45 027,00 zł z czego 37 370,00 zł zostało pozyskanych z Fundacji JSW.
Dzięki dotacjom z Fundacji JSW podobne pracownie językowe postały również w Szkole Podstawowej nr 1 w Pawłowicach oraz Szkole Podstawowej nr 2 oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach" podaj