Wiadomości

  • 27 maja 2020
  • wyświetleń: 2336

Nowy dach i elewacja szkoły w Warszowicach za 1,9 mln zł

22 maja wójt gminy Pawłowice Franciszek Dziendziel podpisał umowę na przebudowę Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Warszowicach, a dziś przekaże plac budowy wykonawcy robót, firmie FAKTORIA AB Sp. z o.o. z Golasowic.

Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Warszowicach
fot. UG Pawłowice


Na starym budynku szkoły zostanie wybudowany zupełnie nowy dach pokryty blachodachówką, a na pozostałych budynkach wymienione będzie pokrycie dachowe. Dach sali gimnastycznej będzie odmalowany. W ramach robót odnowiona zostanie również elewacja całej szkoły, co da jej nową żywszą kolorystykę.

Zakończenie prac jest planowane na październik 2020 roku, natomiast prace na elewacjach i pokrycia dachowe mają zostać wykonane do końca sierpnia. Inwestycja sfinansowana będzie w całości ze środków z budżetu gminy Pawłowice. Koszt inwestycji wynosi 1,9 mln złotych.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Warszowicach" podaj