pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2020
  • 2 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 7969

Szpital Wojewódzki zamyka urologię - lekarz z koronawirusem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W niedzielę, 29 marca Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej został poddany kwarantannie. Powodem jest dodatni wynik na obecność SARS Cov-2 u jednego z lekarzy.

szpital wojewódzki
Szpital Wojewódzki zamyka urologię - lekarz z koronawirusem · fot. bielsko.info


Medyk siedem dni temu miał kontakt z pacjentem przebywającym na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Pacjent okazał się zarażony SARS-CoV-2. O całej sprawie poinformowała nasz portal Anna Szafrańska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego.

Obecnie na Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej nie są przyjmowani pacjenci, ani nie są wypisywani do domu.

Jak przekazała nam w czwartek przed południem Anna Szafrańska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego, wyniki badań próbek na obecność wirusa SARS CoV-2, które zostały pobrane od pacjentów i lekarzy Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wojewódzkiego, są negatywne. Nikt nie jest zarażony koronawirusem.

Kwarantanna zakończy się w przyszłym tygodniu.

mp / pless.pl, źródło: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj