Wiadomości

  • 16 maja 2024
  • 18 maja 2024
  • wyświetleń: 6162

SanSevieria - rośliny doniczkowe, kwiaty i akcesoria - nowy sklep w Pszczynie!

Artykuł sponsorowany:

SanSevieria to nowy sklep w Pszczynie, który powstał z myślą o wszystkich pasjonatach roślin doniczkowych i nie tylko. Jesteśmy miłośnikami zielonej natury, którą postaramy się przenieść do Twojego domu!

SanSevieria - rośliny doniczkowe, kwiaty i akcesoria - nowy sklep w Pszczynie!


To co wyróżnia nasz sklep to szeroki wybór roślin doniczkowych, kwiatów ciętych i akcesoriów do Twojej domowej dżungli. Poza oferowanymi produktami, służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego podłoża i pielęgnacji Twoich roślin.

W naszym sklepie skomponujesz także piękne bukiety okolicznościowe, flowerbox’y jak i możesz złożyć zamówienie na wiązanki i inne kompozycje kwiatowe!

U nas masz możliwość przesadzenia roślin zakupionych w naszym sklepie, jak i tych które masz już w swoim domu. Jeżeli przesadzanie roślin nie jest Twoim ulubionym zajęciem - przynieś je do nas - pomożemy! Możemy również zająć się pielęgnacją roślin w Twoim miejscu pracy lub domu. Jesteśmy otwarci na Klienta i pomysły które możemy dla Was realizować!

  • Znajdziecie nas w Pszczynie przy ul. Władysława Łokietka 1D (obok FreeWolna Frykasy) oraz na Facebooku i Instagramie.
  • Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00 - zapraszamy.


SanSevieria - Pszczyna, ul. Władysława Łokietka 1DSanSevieria - rośliny doniczkowe, kwiaty i akcesoria - nowy sklep w Pszczynie!