pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lutego 2020
  • 3 lutego 2020
  • wyświetleń: 20774

[WIDEO, ZDJĘCIA] Grzegorz Gaża otworzył w Pszczynie biuro poselskie

W sobotę, 1 lutego odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie Biura Poselskiego Grzegorza Gaży oraz europosła Grzegorza Tobiszowskiego.

Loading...


W uroczystości uczestniczyli m.in. Wiceministrowie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed oraz Alina Nowak, Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej Grzegorz Puda, parlamentarzyści: Teresa Glenc, Grzegorz Matusiak, Kazimierz Matuszny oraz Marek Wesoły, Marszałek Woj. Śląskiego Jakub Chełstowski, Wicemarszałek Wojciech Kałuża Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, samorządowcy różnych szczebli, członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.

- Nasze Biuro będzie otwarte dla każdego, by wszyscy potrzebujący znaleźli tutaj pomoc. Oczywiście nie zawsze od razu rozwiążemy wszystkie problemy, ale wiemy, że tylko wspólne działanie przynosi konkretne efekty. Dodam, że dobro mieszkańców oraz rozwój regionu to nasz najważniejszy cel - podkreślił Grzegorz Gaża, Poseł na Sejm RP.

Otwarcie biura poselskiego Grzegorza Gaży - 1.02.2020 · fot. BM / pless.pl


Biuro Poselskie w Pszczynie jest także miejscem, gdzie swoją działalność będzie prowadził Poseł do Parlamentu Europejskiego Grzegorz Tobiszowski. - Bardzo dziękuję Posłowi Grzegorzowi Gaży za wolę współpracy, a wszystkim szacownym gościom za tak liczną obecność. Jest nam niezmiernie miło, że jest wśród nas liczne grono osób, które na różnych szczeblach od rządu po samorząd pracują na rzecz naszego kraju oraz regionu. Bardzo dziękuję za Waszą obecność i zapraszam do współpracy - powiedział Grzegorz Tobiszowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Biuro jest czynne w poniedziałek od 10.00 do 18.00 oraz od wtorku do czwartku w godzinach od 9.00 do 15.00. Poseł Grzegorz Gaża przyjmuje strony po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.