Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lutego 2020
  • wyświetleń: 5368

Ruszają prace budowlane w pawłowickim przedszkolu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 1 w Pawłowicach" podaj

Publiczne Przedszkole nr 1 w Pawłowicach będzie przebudowane i dostosowane do przepisów przeciwpożarowych oraz dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Publiczne Przedszkole nr 1 w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


28 stycznia podpisana została umowa na remont PP nr 1 w Pawłowicach. W planach jest wydzielenie dodatkowej sali zabaw wraz z zapleczem sanitarnym. Dzięki przebudowaniu dotychczasowej sali gimnastycznej i podzieleniu jej stropem, powstanie nowa sala dla przedszkolaków. Przebudowana zostanie strefa wejścia głównego, która dostosowana będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na zewnątrz zostanie zamontowana platforma, a wewnątrz winda i toaleta. Natomiast na parkingu zostanie wydzielone miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej.

Dodatkowo wydzielona zostanie przeciwpożarowa klatka schodowa, z której prowadzić będzie dodatkowe wyjście ewakuacyjne. Przy okazji tak szeroko zakrojonych prac wykonane zostaną instalacje oddymiające, przebudowane zostaną niektóre instalacje wewnętrzne w tym między innymi hydrantowa, wodno-kanalizacyjna i oświetlenia awaryjnego. Reszta sal również zostanie odnowiona.

Prace będzie wykonywać firma "SKID" z Pawłowic, a ich koszt opiewać będzie na ok. 2,1 mln zł. Zakończenie robót planuje się na koniec czerwca.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Publiczne Przedszkole nr 1 w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 1 w Pawłowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.