Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 20482

[FOTO] Wypadek motocyklisty na DK-81 w Pawłowicach. Lądował LPR!

W niedzielę, 9 czerwca około godziny 12:20 na DK-81 w Pawłowicach doszło do wypadku z udziałem motocykla i dwóch samochodów osobowych. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu

Wypadek w Pawłowicach - 9.06.2019 · fot. nadesłane przez czytelników / Pless.pl + Bielskie Drogi


Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Skoczowa. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mieszkaniec Rybnika, 25-letni kierujący motocyklem marki Honda CBR, z niewiadomych na tę chwilę przyczyn uderzył w tylny prawy narożnik Volkswagena Passata jadącego w tym samym kierunku. Chwilę później jednoślad zahaczył także o Seata Ibizę.

Motocyklista doznał obrażeń ciała m. in. urazu kończyn dolnych, urazu kręgosłupa. Podejrzewano u niego obrażenia wewnętrzne. Żeby możliwie jak najbardziej skrócić drogę do szpitala, zadecydowano o wezwaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Przez blisko dwie godziny nie można było przejechać Wiślanką w stronę Skoczowa. W czasie lądowania i startu latającej karetki, wstrzymano ruch także w przeciwną stronę.

sid / pless.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.