pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2019
  • wyświetleń: 23829

[ZDJĘCIA] Największa studniówka w powiecie w PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

150 maturzystów Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, osoby towarzyszące, grono pedagogiczne i zaproszeni goście bawili się na największej w powiecie pszczyńskim studniówce.

Reklama

Studniówka PZS nr 2 - 1.02.2019 · fot. Powiat


Tradycyjny bal na 100 dni przed maturą odbył się w domu przyjęć Markowy w Porębie. W studniówce PZS nr 2 w Pszczynie wzięło udział ponad 300 osób. Najważniejsi byli oczywiście tegoroczni maturzyści - w tym roku szkolnym w największej szkole ponadgimnazjalnej w powiecie pszczyńskim do 11 klas maturalnych - 10 klas technikum oraz jednej klasy liceum (tzw. mundurowej) uczęszcza ok. 150 uczniów.

Wyśmienitej zabawy i jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym życzyli uczniom starosta Barbara Bandoła i dyrektor szkoły, Piotr Cygan.

Uczniowie wspaniale odtańczyli pokazowego poloneza, następnie był taniec z nauczycielami i dla wszystkich chętnych. A później już tylko zabawa do białego rana...

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj