pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 marca 2018
  • 13 marca 2018
  • wyświetleń: 9411

[WIDEO] Szymon Godziek ćwiczy triki na dużym rowerze w Utah w USA

Szymon Godziek, najlepszy polski zawodnik MTB Freestyle zaskakuje świetnymi trikami na dużym rowerze w Utah - miejscu, gdzie narodził się rowerowy freeride! Zobaczcie wideo!

Loading...


W styczniu Szymon Godziek wraz z Aleksandrem Osmałkiem i Bartkiem Wolińskim poleciał do USA, by tam przetestować swój nowy rower od NS Bikes. Efektem tej wyprawy jest zapierający dech w piersiach klip, którego urywki Szymon zaprezentował na swoim Facebooku, zaś w całości jest dostępny na stronie RedBull.com.

Loading...


- W filmie zobaczycie między innymi triki, których nikt wcześniej nie wykonywał na tak dużym rowerze. Szymon z niezwykłą łatwością prezentuje swoje najlepsze sztuczki na znacznie większej i cięższej maszynie. Jednak nie triki są tutaj najważniejsze, bo w produkcji nie zabrakło też szalonych linii i przeszkód, które polska ekipa musiała zbudować od zera podczas dwutygodniowego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, chłopaki musieli stawić czoła nie lada wyzwaniu, ponieważ nie wszędzie byli w stanie dojechać samochodem i przetransportować niezbędny sprzęt. Autor powyższej produkcji, Aleksander Osmałek w powalający sposób uchwycił piękny krajobraz Utah i rewelacyjną jazdę Szymona - to trzeba zobaczyć - czytamy na stronie głównego sponsora Szymona Godźka.

Szymon Godziek ćwiczy tricki na dużym rowerze w Utah · fot. RedBull

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.