Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 maja 2017
  • 28 maja 2017
  • wyświetleń: 19740

Wyniki konkursu: najlepsze zdjęcie Ogrodów Daisy! Atrakcyjne nagrody!

Konkurs:

Z okazji Daisy Days portal pless.pl wspólnie z Urzędem Miejskim w Pszczynie przygotował konkurs fotograficzny, w którym głównymi nagrodami są wyjazdy dla dwojga do Książa, połączone z noclegiem i zwiedzaniem! Głosowanie zakończyło się dziś o północy!

41 Pszczyńskie Spotkania pod brzymem - prezentacje zespołów regionalnych z ternu ziemi pszczyńskiej - 28.05.2017 r.
Wręczenie nagród podczas 41. Pszczyńskich Spotkań pod Brzymem - 28.05.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, na pszczyńskim rynku można było podziwiać wspaniałe Ogrody Daisy. Niecodzienne kompozycje kwiatowe, połączone z ciekawą małą architekturą aż prosiły się o zdjęcia. To dla wszystkich osób, które uwiecznią to wydarzenie na zdjęciach przygotowaliśmy konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Głosowanie internautów odbywało się na stronie www.pless.pl/ogrody-daisy-konkurs. Dziś czas przedstawić wyniki.

Konkurs fotograficzny - wyniki głosowania internautów:1. Paulina Hejnoł - nagroda: Weekend dla dwojga w Książu: zwiedzanie dzienne, zwiedzanie nocne oraz nocleg ze śniadaniem
Herbatka u Daisy
Herbatka u Daisy · fot. Paulina Hejnoł


2. Krysia Grzegorzek - nagroda: Album fotograficzny
Lustrzany obrazek
Lustrzany obrazek · fot. Krysia Grzegorzek


3. Madlena Tlałka - nagroda: Album fotograficzny
#Pszczyna #OgrodyDaisy #Daisy #DD2017 #Konkurs #Ogrody #Foto
#Pszczyna #OgrodyDaisy #Daisy #DD2017 #Konkurs #Ogrody #Foto · fot. Madlena Tlałka


Podobną nagrodę otrzyma autor fotografii, którą wybierze w tym tygodniu komisja konkursowa. Przewidziano także nagrody dla drugiego i trzeciego miejsca!

Konkurs fotograficzny - wyniki wyboru komisji konkursowej:1. Adrian Ziebura - nagroda: Weekend dla dwojga w Książu: zwiedzanie dzienne, zwiedzanie nocne oraz nocleg ze śniadaniem
Ceremonia picia herbaty
Ceremonia picia herbaty · fot. Adrian Ziebura


2. Grzegorz Załucki - nagroda: Album fotograficzny
Zdjęcie zrobione w piątek wieczorem
Zdjęcie zrobione w piątek wieczorem · fot. Grzegorz Załucki


3. Błażej Lazarek - nagroda: Album fotograficzny
Daisy Days 2017
Daisy Days 2017 · fot. Błażej Lazarek


Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę, 28 maja o godzinie 15.00 w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej podczas 41. Spotkań Pod Brzymem. Zapraszamy laureatów konkursu!

Galeria wszystkich nadesłanych zdjęć:


Konkurs Ogrody Daisy 2017


Regulamin konkursu:

1. Konkurs na najlepsze zdjęcie z Ogrodów Daisy 2017 odbywa się w terminie od 19 maja do 26 maja.

2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie zdjęcia przedstawiające ogrody Daisy, wykonane w dniach od 19 do 21 maja 2017r. w obrębie ul. Rynek w Pszczynie.

3. Aby zostać uczestnikiem konkursu należy przesłać zdjęcie z imieniem i nazwiskiem autora, a także aktualnym adresem e-mail przez specjalny panel konkursowy zamieszczony na portalu pless.pl pod adresem wiadomosci.pless.pl/48125-konkurs-fotograficzny-ogrody-daisy-2017 . Zdjęcia można nadsyłać do 21 maja włącznie.

4. Nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z oświadczeniem, że praca jest autorstwa nadsyłającego i stanowi jego własność, a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiada wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.

5. Autor zezwala na publikację zdjęcia na portalach bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info oraz na ekranie zamieszczonym na Rynku w Pszczynie w dniach od 19 do 21 maja 2017r., a także na jego wykorzystanie w przyszłości przez organizatorów konkursu - Urząd Miejski w Pszczynie oraz firmę pless intermedia.

6. Autor podając w treści zgłoszenia swoje dane osobowe zgadza się na ich przetwarzanie zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883), a w szczególności na ich publiczną prezentację w sieci Internet, w portalu pless.pl, czecho.pl, bielsko.info i tychy.info. Administratorem danych osobowych jest właściciel i administrator portali - firma pless intermedia.

5. Redakcja portalu pless.pl wyselekcjonuje do 40 finałowych zdjęć, które wezmą udział w głosowaniu internautów.

6. W finale konkursu głosować mogą zalogowani klubowicze portalu pless.pl (posiadający konto przed rozpoczęciem konkursu) oraz osoby posiadające konto w serwisie Facebook. Internauci mogą oddać jeden głos na każde zdjęcie, przydzielając punkty od 1 do 10. Głosowanie internetowe będzie odbywać się od 22 maja do 26 maja do godziny 23.59.

7. O kolejności w konkursie internetowym zadecyduje średnia punktów z wszystkich oddanych głosów. Zwycięzcą zostanie osoba z najwyższym wynikiem.

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 maja do godziny 12.00 na portalu pless.pl pod adresem internetowym: wiadomosci.pless.pl/48125-konkurs-fotograficzny-ogrody-daisy-2017

9. Nagrodami w konkursie internetowym są:
a) dla pierwszego miejsca - Weekend dla dwojga w Książu: zwiedzanie dzienne, zwiedzanie nocne oraz nocleg ze śniadaniem
b) dla drugiego miejsca - Album fotograficzny
c) dla trzeciego miejsca - Album fotograficzny

10. Dodatkowo, wyboru najlepszego zdjęcia spośród wszystkich prac, nadesłanych poprzez konkursową galerię na portalu pless.pl, dokona do 26 maja 2017r. komisja konkursowa. Komisja wyróżni także autorów dwóch innych prac konkursowych.

11. Nagrodami dla zdjęć wybranych przez komisję są:
a) dla pierwszego miejsca - Weekend dla dwojga w Książu: zwiedzanie dzienne, zwiedzanie nocne oraz nocleg ze śniadaniem
b) dla dwóch prac wyróżnionych - Album fotograficzny

12. Organizatorem nagród jest Urząd Miejski w Pszczynie.

13. Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 27 maja 2017r. podczas wydarzenia Mały Brzym w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu. Zmiany wprowadzone w regulaminie obowiązują od chwili umieszczenia go na poniższej stronie internetowej.

15. Organizatorami konkursu są: Urząd Miejski w Pszczynie (43-200 Pszczyna, ul. Rynek 2) i firma pless intermedia (43-200 Pszczyna, ul. Bielska 10), wydawca portalu pless.pl.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.