pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 października 2016
  • 6 października 2016
  • wyświetleń: 5859

Będzie zmiana organizacji ruchu na osiedlu Kolonia Jasna?

Za nami:

Na osiedlu Kolonia Jasna szykują się zmiany w organizacji ruchu. Mają one ułatwić poruszanie się mieszkańców tej części miasta i przede wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo na drogach w pobliżu placówek oświatowych. Decyzje w tych kwestiach podejmą mieszkańcy na zebraniu, które odbędzie się w czwartek (6 października) o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 18.

Osiedle Kolonia Jasna
Osiedle Kolonia Jasna z lotu ptaka · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Podczas zebrania przewodniczący zarządu osiedla Kolonia Jasna przedstawi propozycje wprowadzenia zmian w organizacji ruchu na naszym osiedlu między innymi w celu poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży przy placówkach oświatowych.

Główną propozycją będzie zmiana organizacji ruchu na ulicy Księżycowej na drogę jednokierunkową. Poddany głosowaniu zostanie także zakaz zatrzymywania się pojazdów po jednej ze stron jezdni na ul. Ogrodowej. Omówiona będzie też zmiana organizacji ruchu na ul. Sznelowiec oraz ul. Cieszyńskiej.

Pod dyskusję zostanie również poddany temat wprowadzenia "zasady prawej ręki" na Osiedlu Kolonia Jasna. Taki obowiązuje obecnie na osiedlu Daszyńskiego w Pszczynie.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.