Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 11607

Leżał na jezdni, kiedy potrącił go tir

W poniedziałek w nocy, około godziny 2.15, na DK-81 w Pawłowicach doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 30-letni mieszkaniec Gogołowej. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna leżał na przejściu dla pieszych, gdy najechał na niego samochód ciężarowy.

Policjanci ustalają dlaczego 30-latek w środku nocy leżał na drodze. Będą dochodzić czy był trzeźwy i czy żył przed samym wypadkiem.

O zdarzeniu policjantów powiadomił przejeżdżający tamtędy kierowca, który chciał pomóc leżącemu na przejściu dla pieszych mężczyźnie i ściągnąć go z drogi. Potrzebował jednak trochę czasu, aby do niego dotrzeć, ponieważ jechał z przeciwnego kierunku i samochód musiał zatrzymać po drugiej stronie trasy. Mimo podjęcia próby, nie zdążył dobiec.

W tym samym czasie w kierunku Wisły jechał 38- letni kierowca ciężarowego Mercedesa. Najechał on na leżącego pieszego. Jak tłumaczył, zauważył mężczyznę w ostatniej chwili i nie zdołał w porę zareagować,, odpowiednio wcześniej zjeżdżając na lewy pas ruchu.

Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierowcy Mercedesa. Był trzeźwy.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.