pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2313

Wieczór Wielkopostny w PG 4

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie" podaj

Za nami:

Są takie dni w kalendarzu, na które czekamy z tęsknotą, starannie się do nich przygotowujemy, by przeżyć je jak najpiękniej. Już wkrótce uroczyste bicie dzwonów i radosny śpiew "Alleluja" oznajmią, że nadeszły największe dla chrześcijan święta - Wielkanoc.

Refleksyjny montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum nr 4 w Pszczynie został zaprezentowany zaproszonym gościom we wtorkowe popołudnie 15 kwietnia na Wieczór Wielkopostny.

Wieczór Wielkopostny w PG 4 - 15.04.2014 · fot. Publiczne Gimnazjum nr 4


Recytacje, pantomima, piękny śpiew i oprawa muzyczna oraz tematyczne dekoracje pomogły na chwilę oderwać się od problemów codzienności.

Tempo naszego życia, brak empatii i egoizm to nasz świat, ludzi XXI wieku. Być może warto zatrzymać się na chwilę, oddać przemyśleniom i zadumie, odrzucić pokusy, by przygotować się do owocnego przeżycia zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.