pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 czerwca 2012
  • 27 czerwca 2012
  • wyświetleń: 11018

Czyszczą zaniedbane studzienki

"Jak ma nie zalewać miasta - jak tak dba się o drożność studzienek?" - zapytał retorycznie nasz klubowicz i przesłał zdjęcia studzienek deszczowych na ulicy Bielskiej w Pszczynie. Dzień po artykule na portalu pless.pl drogowcy zaczęli czyścić odpływy.

bielska,studzienka,pzd,sprzatanie
Po artykule na portalu pless.pl pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg czyścili w poniedziałek studzienki przy ul. Bielskiej. · fot. pless.pl


niedrożne studzienki kanalizacyjne
Studzienka deszczowa na ulicy Bielskiej w Pszczynie. · fot. Yankee / klub.pless.pl


Problem nie jest nowy, kilka dni temu publikowaliśmy zdjęcia zalanej ulicy Sznelowiec. Podtopiona była nie tylko ulica, ale także część ogródków znajdujących się w sąsiedztwie drogi.

Jeszcze wcześniej informowaliśmy o podobnym problemie na ulicy Batorego. Tam również mieszkańcy zwracają uwagę na to, iż podczas obfitych opadów deszczu woda ze studzienki wypływa i zalewa jezdnię.

Niepokojące sygnały napływają do nas także z osiedla Kolonia Jasna. Tutaj także kanalizacja deszczowa nie potrafi poradzić sobie z gwałtownym deszczem m.in. na ulicy Słonecznej.

Jeśli macie zdjęcia zalanych ulic w Pszczynie, niedrożnych studzienek, czy innych przykładów na zaniedbania w tym temacie, załączajcie zdjęcia do poniższej galerii.

Niedrożne studzienki w Pszczynie - zdjęcia internautów · fot. Yankee, kojo74

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.