pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lutego 2012
  • 23 lutego 2012
  • wyświetleń: 6989

Promocja książki w starostwie

22 lutego w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie odbyła się promocja kolejnej publikacji z serii wydawniczej Biblioteczki Ziemi Pszczyńskiej. Jest to reprint książki Mieczysława Tobiasza - "Pionierzy odrodzenia narodowego i politycznego na Śląsku (1763 - 1914)".

Tematykę powstań śląskich przybliżyli zebranym gościom Aleksander Spyra oraz dr Barbara Sopot-Zembok. Starosta Pszczyński Paweł Sadza zadedykował tę pozycję nauczycielom i uczniom Ziemi Pszczyńskiej z nadzieją na pokochanie wiedzy o naszej Małej Ojczyźnie.

Promocja książki Mieczysława Tobiasza - 22.02.2012 · fot. Powiat


Publikacje wydawane w ramach projektu Biblioteczka Ziemi Pszczyńskiej są wydawane jako materiały promocyjne powiatu, przekazywane są do Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie, jej filii, gminnych bibliotek powiatu oraz bibliotek szkół prowadzonych przez powiat. Stanowią one cenną pamiątkę naszej lokalnej tradycji.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.