pless.pl

Reklama

Sport

  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1463

[Iskra Pszczyna] I zespół: Miłe złego początki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Dwie różne odsłony oglądaliśmy w sobotę. W pierwszej dominowali goście, w drugiej więcej szans miała Iskra, ale zarówno pierwszą jak i drugą część potyczki wygrali gracze z Czańca.

I zespół: Iskra - LKS Czaniec 08.08.2020
fot. Andzejek


Czaniec skuteczniejszy w Górze. Gdyby tylko Iskra wykorzystała swoje znakomite sytuacje w drugiej odsłonie wynik mógł być nieco inny. W pierwszych 45 minutach na boisku niepodzielnie panował zespół Czańca. Mimo to jedna z nielicznych w tym fragmencie gry ofensywnych akcji pszczynian przyniosła mu prowadzenie. Dwójkową akcję Pruska z Zawadzkim sfinalizował ten drugi. Korzystnego wyniku niestety nie udało się dowieźć do przerwy. Goście mieli przewagę i z kilku dobrych okazji wykorzystali dwa błędy graczy Iskry.

Po zmianie stron Iskra przypuściła atak na bramkę Czańca, ale umiejętnie, a czasem szczęśliwie (poprzeczka po uderzeniu Cempura) udawało się bronić skromnej zaliczki. Dla odmiany w tej części gry gracze gości ograniczali się do nielicznych wypadów pod bramkę Chmiela, ale przy skutecznej grze to wystarczyło aby podwyższyć wynik. Stało się to po ponad godzinie gry, kiedy Czaniec zamienił na bramkę rzut karny. Iskra do końca walczyła o bramkę, ale zarówno Prusek jak i Rakowski nie potrafili ulokować futbolówki w siatce. Sztuka ta udała się zaś jeszcze raz gościom, którzy w 71 minucie gry ustalili wynik końcowy.

I zespół: MKS Iskra Pszczyna - LKS Czaniec 08.08.2020 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - LKS Czaniec 1:4 (1:2)
bramki: 1:0 Tomasz Zawadzki (22.), 1:1 (30.), 1:2 (44.), 1:3 (61. - karny), 1:4 (71.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Dominik Chmiel, Piotr Noga, Paweł Zjawiński (69. Mateusz Żelazo), Mateusz Pławecki, Kamil Kułagowski, Tomasz Zawadzki, Sebastian Smolarz (81. Andrzej Żur), Kamil Komraus, Łukasz Mąka (65. Patryk Tatarczuch), Michał Prusek, Tomasz Cempura (65. Radosław Rakowski).

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj