pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 1911

[Iskra Pszczyna] I zespół: Odbicie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Iskra znowu zwycięska. W sobotnie popołudnie udało się przełamać niemoc strzelecką. Cztery zdobyte bramki od razu przełożyły się na pozytywne zakończenie, choć wcale nie było łatwo.

I zespół: Radziechowy-Wieprz - Iskra 19.09.2020
fot. Andzejek


Początkowo częściej przy piłce byli gospodarze, którzy próbowali prowadzić grę. Iskra nie ograniczała się jednak tylko do obrony i w 17 minucie objęła prowadzenie. Trafienie gości nie zmieniło zbytnio obrazu gry, ale z każdą minuta gracze Iskry czyli się lepiej, co wkrótce udokumentowali drugim trafieniem.

Po zmianie stron GKS próbował zaatakować, ale nadział się szybko na kontrę, która sfinalizował Andrzej Żur i było 0:3. Tak wysokie prowadzenie wprowadziło nieco rozluźnienia w szeregach pszczynian i o mały włos miejscowi chwycili by kontakt. W 56 minucie po rzucie wolnym zdobyli bramkę, a cztery minuty później bliscy byli drugiego trafienia, ale intencję strzelca świetnie wyczuł Mateusz Tkacz, który zatrzymał uderzenie z rzutu karnego! Był to przełomowy moment meczu, bowiem sześć minut później Tomasz Zawadzki skompletował hattrica czym ostatecznie podciął skrzydła gospodarzom.

W końcówce meczu Iskra wyprowadziła jeszcze kilka dobrych ataków, ale "amunicję" zachowała najwyraźniej na kolejne meczu.

I zespół: GKS Radziechowy-Wieprz - MKS Iskra Pszczyna 19.09.2020 · fot. Andzejek


GKS Radziechowy-Wieprz - MKS Iskra Pszczyna 1:4 (0:2)
bramki: 0:1 Tomasz Zawadzki (17.), 0:2 Tomasz Zawadzki (34.), 0:3 Andrzej Żur (53.), 1:3 (56.), 1:4 Tomasz Zawadzki (66.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mateusz Tkacz, Sebastian Smolarz (77. Radosław Rakowski), Tomasz Cempura, Kamil Kułagowski, Piotr Noga, Mateusz Pławecki, Michał Prusek, Dawid Szromek (33. Patryk Mizera), Tomasz Zawadzki, Mateusz Żelazo, Andrzej Żur (82. Patryk Tatarczuch).

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj