• 24 lutego 2018
  • wyświetleń: 2188

[Iskra Pszczyna] I drużyna: Przeciwko kolegom

Iskra lepsza od lidera chrzanowskiej ligi okręgowej. W piątkowy wieczór na boisku w Pszczynie zawodnicy Artura Zemlaka rozegrali dobry mecz i zasłużenie wygrali z LKS Jawiszowice.

I zespół: Iskra - LKS Jawiszowice 23.02.2018

W drużynie LKSu Jawiszowice wybiegli byli zawodnicy Iskry Bartłomiej Grabczyński, Kamil Gorzała, Daniel Kabara oraz Przemysław Niesyto. Nie przeszkodziło to Iskrze w dobrej grze. Początkowe 30 minut były w wykonaniu pszczyńskiej jedenastki bardzo dobre czego efektem była trzybramkowa zaliczka.

W końcowym kwadransie pierwszej odsłony odważniej zagrali goście i najpierw zdobyli bramkę, a chwilę później ostemplowali poprzeczkę.

Po zmianie stron gra była nieco bardziej chaotyczna, ale kiedy w 64 minucie Tomasz Zawadzki minął bramkarza gości i wyłożył piłkę do Pruska, który z najbliższej odległości ponownie podwyższył prowadzenie do trzech trafień wydawało się, że wygrana powinna paść łupem gospodarzy. Tymczasem w końcówce meczu przycisnęła ekipa z Jawiszowic i w kilka minut złapała kontakt z Iskrą. Ostatnie słowo, a właściwie bramka należała jednak do pszczynian. A strzelanie w tym meczu zakończył ten, który je rozpoczął, czyli Andrzej Żur.

MKS Iskra Pszczyna - LKS Jawiszowice 5:3 (3:1)
bramki: 1:0 Andrzej Żur (7.), 2:0 Michał Prusek (15.), 3:0 Tomasz Cempura (25.), 3:1 (31.), 4:1 Michał Prusek (64.), 4:2 (79.), 4:3 (86.), 5:3 Andrzej Żur (90.)

Wojciech Morkisz, Piotr Noga, Jacek Biedrzycki, Paweł Zjawiński, Kamil Kułagowski (46. Jakub Borek), Bartosz Pisarek (46. Krzysztof Francuz), Tomasz Cempura, Mateusz Żelazo, Michał Prusek, Tomasz Zawadzki, Andrzej Żur

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj