pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 października 2016
  • wyświetleń: 3040

Dawid Godziek zdobył tytuł Mistrza Polski BMX!

Mistrzostwa Polski w Białymstoku to już tradycja, jednak tradycje często się nudzą, dlatego organizatorzy przenieśli zawody w całkiem inny - o wiele lepszy - wymiar! W centrum miasta powstała pełnowymiarowa minirampa ze spinem dla Amatorów i Profesjonalistów.

Dawid Godziek zdobył tytuł Mistrza Polski BMX
Dawid Godziek zdobył tytuł Mistrza Polski BMX. · fot. www.hashbmx.pl


- Zawody pooglądać mógł każdy, więc zebrała się super publika, która ostro nas napędzała. Mini rampa to nie jest łatwa przeszkoda, ponieważ wszystko mega szybko się dzieje i trzeba lądować bardzo precyzyjnie, aby utrzymać prędkość, a do tego kondycja! Z nią nie było tak łatwo! Podczas treningów dawałem z siebie wszystko, żeby podczas zawodów pokazać się z jak najlepszej strony. No i udało się - niespodziewanie zgarnąłem tytuł Mistrza Polski i z wielkim uśmiechem na twarzy odebrałem medal. Dostałem dużą porcję motywacji do jazdy na skateparku i moim nowym marzeniem jest zbudować własną minirampę - komentuje zawody Dawid Godziek.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.