pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 16 lutego 2015
  • wyświetleń: 1097

IV liga: Młodzież w natarciu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

W sobotnie przedpołudnie Iskra mierzyła się z rezerwami Podbeskidzia, ale w składzie drugiej drużyny z Bielska aż roiło się od juniorów. Gospodarze też jednak zagrali bardzo odmłodzoną jedenastką bowiem w pierwszych 45 minutach na placu gry przebywało aż ośmiu młodzieżowców.

IV liga Iskra - Podbeskidzie II Bielsko 14.02.2015
fot. Andzejek


Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 34 minucie gry, kiedy w polu karnym faulowany był Michał Prusek, a jedenastkę na gola pewnie zamienił Bezak. Jeszcze przed przerwą, sędzia odgwizdał niebezpieczne zagranie rywali w polu karnym, a szybko rozegrany przez Dragona rzut wolny pośredni z 14 metrów zupełnie zaskoczył rywali i Michał Prusek wpakował piłkę praktycznie do pustej już bramki.

Źle dla pszczynian rozpoczęła się druga odsłona. Po serii błędów w defensywie zespół z Podbeskidzia zdobył bramkę kontaktową i uwierzył, że może coś ugrać. Iskra grała bardzo chaotycznie i zdołała uspokoić wynik dopiero 12 minut przed końcem meczu, kiedy to dośrodkowanie Bezaka z prawej strony boiska strzałem głową z 5 metrów sfinalizował Cybulski

O ile z pierwszych 45 minut trener mógł być umiarkowanie zadowolony to z drugich już znacznie mniej. Kiedy na boisku pojawili się doświadczeni zawodnicy najwyraźniej zlekceważyli młodzież z Bielska i gra wyglądała delikatnie mówiąc słabo. Jak powiedział trener po tym sparingu można być zadowolony jedynie z wyniku. Mocno martwi zaś kontuzja Rafała Klai, który do zderzeniu głową z Krausem złamał nos.

IV liga: MKS Iskra Pszczyna - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 14.02.2015 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:1 (2:0)
braki: 1:0 Kamil Bezak (34. - rzut karny), 2:0 Michał Prusek (45.), 2:1 Królak (51.), 3:1 Arutr Cybulski (78.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Łukasz Mrzyk (73. Mateusz Spiałek), Kamil Bezak, Kornel Kmiecik (46. Bartłomiej Grabczyński), Marcin Grabowski (65. Damian Kraus), Mateusz Włodarczak (46. Artur Cybulski), Damian Kraus (46. Adam Maślorz), Paweł Zjawiński (46. Piotr Górnicki), Rafał Klaja (32. Michał Czyż), Tomasz Ryguła (46. Kamil Pancer), Michał Prusek (60. Tomasz Ryguła), Wojciech Dragon. Trener Jan Furlepa

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj