• 15 lutego 2013
  • wyświetleń: 3843

PLKS vs Opole - wideo

W sobotnim meczu 19 kolejki II ligi siatkarki pszczyńskiego PLKS gładko zwyciężyły zespół SMS LO II Opole 3:0 (25:21, 25:16, 25:14).

PLKS

Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. W końcówce pszczynianki przy stanie 24:18 popełniły kilka błędów własnych i opolanki zdobyły kolejno trzy punkty. Set zakończył się jednak zwycięstwem PLKS 25:21.

W drugim secie w składzie PLKS nastąpiła zmiana za naszą kapitan Agnieszkę Mitręgę weszła na parkiet Angelika Wardęga. Pszczynianki od początku drugiego seta kontrolowały grę i uzyskały zdecydowaną przewagę punktową, którą nie oddały już do końca.

W trzecim secie trener Jarosław Bodys wprowadził do gry kolejne zawodniczki rezerwowe - Paulinę Dyc, Katarzynę Boroń i Sandrę Osuchowską.

Składy zespołów:

PLKS : Bartlak, Filip, Mitręga/K/, Pyrek, Szczygioł, Turbak, Kędzia (libero) oraz Wardęga, Boroń, Dyc, Osuchowska
trener : Jarosław Bodys

SMS LO II Opole : Paczkowska, Krupa, Kupczak, Dryja, Godlewska, Skikiewicz, Sachnik (libero) oraz Gierejkiewicz, Krawczyk, Sikora, Sidło
trener : Patryk Fogel

Następny mecz PLKS Pszczyna rozegra 23.02.2013r w Wodzisławiu Śl. z zespołem Zorzy.