pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 lipca 2010
  • wyświetleń: 11994

PALP: Zapisy do ligi!

Wakacje w pełni, ale dla nas to najwyższa pora na rozpoczęcie zapisów do kolejnego sezonu Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Chcesz spędzić aktywnie wolny czas i zagrać w piłkę na boisku ze sztuczną trawą w Pszczynie? Zapraszamy do udziału w VIII edycji pszczyńskiej ligi.

PALP: Zapisy do ligi!
fot. Andzejek


Jak będzie wyglądał sezon 2010/2011 w głównej mierze zależeć będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Mądrzejsi będziemy w połowie sierpnia kiedy zakończymy rejestrację drużyn.
Jako, że liga ma charakter amatorski, jak zawsze prosimy drużyny o przesłanie zgłoszenia czy też potwierdzenia udziału na kolejny sezon.
Prosimy zatem wszystkie ekipy, czyli te które bawiły się z nami w ubiegłym sezonie i nadal chcą rywalizować na zielonej murawie oraz nowe drużyny, które chcą spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne możemy już zdradzić, że ligę w nadchodzącym sezonie oficjalnie organizować będzie UKS Centrum Pszczyna wraz z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Dla uczestników fakt ten nie powinien mieć jednak większego znaczenia. Wszelkie inne nowinki regulaminowe oraz podział drużyn na ligi przedstawiony będzie na spotkaniu po zakończeniu zgłoszeń. Wówczas dowiemy się także jakie zasady obowiązywać będą jeśli chodzi o spadki i awanse.

Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zgłoszeń dokonywać drogą mailową. Na adres: ukscentrumpszczyna@interia.pl należy przesłać informację, która zawierać będzie:

1. Nazwę drużyny
2. Miejscowość, z której jest zgłaszana drużyna
3. Imię i nazwisko osoby kontaktowej
4. Nr telefonu kontaktowego
5. Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2009/2010 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu (dotyczy to zarówno drużyn z pierwszej jak i drugiej ligi). W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji „Beniaminek”.

W tytule maila prosimy wpisać: „Zgłoszenie do ligi piłkarskiej”.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 582 591.

Po przesłaniu maila ze zgłoszeniem, każda drużyna otrzyma informacje zwrotną z potwierdzeniem o przyjęciu do ligi a nazwy zgłoszonych zespołów w miarę możliwości na bieżąco będą aktualizowane na stronie internetowej.
Na zgłoszenia czekamy w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku 16 sierpnia.

W sezonie 2009/2010 w rozgrywkach startowało 31 drużyn, czy ten wynik będzie poprawiony w nadchodzącym sezonie? Czas pokaże. Już dziś startujemy z zapisami do kolejnego.

Lista zgłoszonych drużyn:
(stan na dzień 16.08.2010)
- Trójca Pszczyna
- Termex Pszczyna
- Zielarze Czechowice-Dziedzice
- Cadi Car Pszczyna
- POSiR Pszczyna
- Piasek United (b)
- Undergrasosexoholics Pszczyna
- KECH Pszczyna
- Ełka Team Pszczyna
- Centrum Czechowice (b)
- OKS Poligon Pszczyna
- Warriors Pszczyna (b)
- DN Okna Rudołtowice (b)
- Drużyna Fryzjera Pszczyna
- Żubry Pszczyna
- Vein Jankowice
- Enigma Czechowice-Dziedzice
- KWCH Piasek
- Strażak Ligota (b)
- FC Profi M-Tec Pszczyna
- ATS Jakub Pszczyna
- Wrona Produkcja Podłoża Pszczyna
- Sew-Met Piasek
- Kilers Pszczyna
- Japi-Bud Piasek
- Zryw Pszczyna (b)
- Mieszko Pszczyna
- ConstructoR Tychy (b)
- Dzieci Maryhy Pszczyna (b)
- Orły Mirosława K. Pszczyna (b)
- Las Veronas Tychy (b)
- Elwo Pszczyna
- Gunners Biegier Pszczyna
- ZRB-Szybkie Banany Pszczyna
- Poligoners Pszczyna
- Polandy Pszczyna
- Os. Północ Czechowice
- Relaks Katon Pub Pszczyna

Andzejek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.