Wiadomości
- 28 lutego 2024
- wyświetleń: 3409
Ponad 300 tysięcy złotych na modernizację boiska Orlik
Gmina Pszczyna pozyskała 325 200 złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki na modernizację boiska Orlik w Piasku.

- Planujemy wyremontować nawierzchnię boiska wielofunkcyjnego oraz boiska piłkarskiego, które powstały w ramach programu Orliki 2012. Wymienione zostaną również piłkochwyty - zapowiada burmistrz Dariusz Skrobol.
- Jestem przekonany, że odnowione boisko stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla mieszkańców, zwłaszcza najmłodszych, zapewniając dodatkowe możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego - dodaje.
Dofinansowanie zostało przyznane w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych "Orlik" 2023 ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej i zostanie przekazane w dwóch transzach, w 2024 i 2025 roku. Szacunkowe koszty całej modernizacji wynoszą 650 000 złotych.
Zobacz także
[FOTO] "To miejsce jest dla wszystkich". Apel po kolejnych zniszczeniach na Orliku w Piasku
Nowa inwestycja w Suszcu. Powstanie system tłoczenia ścieków za ponad 5 mln zł
7000 zł dofinansowania na wymianę "kopciucha" w Kobiórze!
150 tysięcy złotych na zabytki - można się starać o dofinansowanie
Z Orlika na Stadion - ruszyły zapisy do III edycji turnieju!
Rekordowe 18,1 mln złotych dla Rolniczoka. Wicestarosta odebrał list gratulacyjny
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









