Reklama

Rozrywka

  • 8 sierpnia 2023
  • 20 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 688

Teatrzyki na leżakach - "Momo"

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach zaprasza na ostatni już w tym sezonie spektakl z cyklu dla dzieci "Teatrzyki na leżakach". Podczas wydarzenia można wygodnie rozsiąść się w leżakach i oglądać przedstawienie!

"Momo", bo tak brzmi jej imię, ma niezywkły dar rozwiązywania problemów i łagodzenia sporów. Dorośli mieszkańcy dzielnicy przychodzą do niej z trapiącymi ich zagadnieniami, a ona daje im swój czas - wysłuchując z uważnością. Dzieci uwielbiają Momo, bo zna najlepsze zabawy i niczego do nich nie potrzeba, prócz wyobraźni. Pewnego dnia w wielkim mieście pojawiają się Szarzy Panowie - mroczne postaci, które pod pretekstem oszczędzania czasu, ograbiają z niego mieszkańców. Sprawiają, że nawet w zapomnianej dzielnicy, życie zmienia się nie do poznania. Wszyscy się śpieszą, nikt ze sobą nie rozmawia, nie stara się w pracy, nie jest życzliwy ani pogodny. Dzieci, którym nikt nie poświęca uwagi, mamione są nudnymi zabawkami.

  • Kiedy? Niedziela, 20 sierpnia, godz. 17:00
  • Gdzie? Park przy Inhalatorium w Pawłowicach (ul. Zjednoczenia 12)
  • WSTĘP BEZPŁATNY!


Teatrzyki na leżakach - "Momo"

ar / pless.pl

źródło: GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj