pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 30 stycznia 2020
  • 4 marca 2020
  • wyświetleń: 25902

Doskonała propozycja na Dzień Kobiet to... Mężczyzna Idealny!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

Wychodząc naprzeciw olbrzymiemu zainteresowaniu spektaklem Kobieta Idealna zapraszamy na alternatywną opowieść o idealnym mężczyźnie. Prawda jak zwykle jest gdzieś pośrodku..., w którym miejscu? Będzie można to sprawdzić oglądając spektakl Mężczyzna Idealny, na który zaprasza Hotel Imperium w Pszczynie oraz Krakowska Fundacja Teatralna.Środa, 4 marca 2020 o godz. 19:00

Hotel Imperium
ul. Bielska 54, Pszczyna


KonkursSławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić.Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości, może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów.

Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem "rozbierany poker", jest czworo bohaterów, ale nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...

Bilety w cenie 65 zł można nabyć w recepcji Hotelu Imperium, tel. 32/210 15 00, 32/212 88 88. Te sprzedawane są w rzędach od I do VII oraz od XII do XVII, a także w lożach prawej i lewej.

Kup bilet

Genialna komedia terapeutyczna!

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj