pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 stycznia 2018
  • 4 marca 2018
  • wyświetleń: 7576

Zabawna terapia małżeńska, czyli "wiwiSEXia" w Hotelu Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

Seks, małżeństwo, lekarz erotoman... czy to może prowadzić do czegoś dobrego? Oczywiście! Hotel Imperium*** zaprasza 7 marca o godzinie 19.00 na "Wiwisexię" - niezwykle zabawną terapię małżeńską. To komedia przepełniona humorem i nutką erotyzmu.

KonkursOn i ona. Pierwsza randka, zaręczyny, wesele i noc poślubna. Daria i Piotr Bułkowie z gabinetu terapeuty -erotomana spoglądają na swoje małżeństwo. Ich wersje wydarzeń sporo się od siebie różnią i stanowią przyczynę coraz to nowych konfliktów. Sytuację zaognia jeszcze seksowna przyjaciółka Darii, Ewa. Każda postać ma swoje racje, ale czyja opowieść jest prawdziwa? Małżeństwo w krzywym zwierciadle, mnóstwo śmiechu i celnych obserwacji. Inteligentna komedia Tomka Jachimka to niezawodny sposób na małżeńskie kryzysy. I nie tylko...

Zabawna terapia małżeńska, czyli "wiwiSEXia" w Hotelu Imperium · fot. materiały organizatora


Obsada: Ewa Kubiak, Daria Polasik - Bułka, Piotr Bułka, Mirosław Neinert

Cena biletu wynosi 45 zł. Hotel Imperium*** przyjmuje zapisy na bilety grupowe. Rezerwacja pod numerem: (32) 212-88-88, 210-15-00, 506-107-090 oraz mailowo: recepcja@hotelimperium.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj