pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 1421

[ZDJĘCIA] Relaks na Chochołowskich Termach z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Relaks, relaks, relaks - dokładnie taki był temat przewodni sobotniego wyjazdu (31.08.2019r.) zorganizowanego, dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK". Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy.

Chochołowskie termy z Diablakiem - 31.08.2019 · fot. UKST Diablak


Dokładnie Relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie. Jednakże w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Po 3 godzinach spędzonych na termach, liczna grupa uczestników udała się do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Ostatnim elementem przed powrotem do Pszczyny był spacer do drewnianego Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem i na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku. Po bardzo szczegółowym przedstawieniu, zarówno aspektów sakralnych kościoła, jak i historii niektórych ważnych dla rozwoju Zakopanego osób pochowanych na cmentarzu, uczestnicy we własnym zakresie udali się na Krupówki, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Zapraszamy na najbliższe wycieczki:
15.09.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Mały (Magurka Wilkowicka i Czupel)
13.10.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Żywiecki (Hala Boracza)
20.10.2019r. - wycieczka w Tatry (Czerwone Wierchy)

13 i 20 .09.2019r. - zajęcia na ściance wspinaczkowej

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są lub będą dostępne na stronie klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK". Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne - prosimy o kontakt, bo "wspólnie możemy więcej". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

UKST Diablak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj