
Sport
- dzisiaj, 05:59
- wyświetleń: 1042
Sztuki walki z Diablakiem - harmonogram zajęć w czerwcu
- Diablak
ul. Kupca 7, Pszczyna -
Klub Sportowo-Turystyczny Diablak zaprasza na kolejną klubową nowość w postaci cotygodniowych zajęć z zakresu sztuk walki!
Ilustracja · fot. pixabay.com
Zajęcia dedykowane są osobom dorosłym, jednakże niepełnoletni powyżej ukończonego 16. roku życia też są mile widziani.
Diablak zaprasza chętnych niezależnie od wcześniejszych doświadczeń i poziomu zaawansowania w sztukach walki, zarówno osoby obyte w tematach praktycznej samoobrony, jak i początkujących. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki z najwyższymi stopniami mistrzowskimi.
Terminy zajęć:
- 04.06
- 11.06
- 18.06
- 25.06
Czas trwania zajęć: 2 h (120 minut). Od 18:00 do 20:00.
Dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego (pierwsze 10 osób) zajęcia objęte są dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego "Rozwój aktywności sportowej mieszkańców pow. pszczyńskiego poprzez treningi sztuk walki." umowa nr PR.032.63.2025.
Koszt: 20,00 /os. za jednorazowe zajęcia
Szczegółowe informacje oraz możliwość zapisu: kstdiablak.pl.Diablak
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podajJutroSztuki walki z Diablakiem - harmonogram zajęć w czerwcu29 czerwcaWycieczka rowerowa z Diablakiem: "Velo Soła"Za namiWycieczka górska na Babią Górę z Diablakiem!5 lipcaWycieczka górska "Słowacki Raj" z Diablakiem6 lipcaRodzinna wycieczka górska z Diablakiem w Beskid ŻywieckiZa namiWycieczka górska: Mała Fatra Luczańska z DiablakiemKomentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.