pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 października 2016
  • wyświetleń: 2281

Piątkowy koncert w Bugsy - 10 wejściówek do wygrania!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Za nami:

W piątek o godzinie 20.00 w Bugsy's Jazz Club odbędzie się koncert zespołu Yanina 4 GramY promujący nową płytę "Kręci się". Mamy dla Was 10 wejściówek do rozdania!

KonkursKoncerty zespołu Yanina 4 GramY to przede wszystkim duża dawka dobrej energii, szczery przekaz płynący ze sceny oraz świetny kontakt lidera z publicznością, dzięki czemu każdy występ jest entuzjastycznie odbierany przez publiczność. Podczas wydarzenia usłyszymy wszystkie kompozycje z nowej płyty, a także piosenki Marka Jackowskiego czy Krzysztofa Klenczona, których artysta zawsze wspomina podczas swoich występów. Bilety kosztują 45 zł.Janusz Yanina Iwański powraca na scenę z nową płytą i nowym zespołem. Artysta, którego dyskografia obejmuje ponad 40 tytułów. Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów kojarzony przede wszystkim z przebojem "Wielkie podzielenie", duetem Soyka Yanina, zespołem Maanam oraz legendarną jazzrockową formacją Tie Break nagrał kolejny w swoim dorobku autorski album zatytułowany "Kręci się". Na płycie znalazły się piosenki, nad którymi muzyk pracował przez ostatnich kilka lat. Materiał jest "prawie" w pełni autorski w warstwie muzycznej oraz tekstowej, a do jednej z piosenek słowa napisała Małgorzata Iżyńska.

Album zawiera 12 nowych kompozycji, które dziennikarze muzyczni określają jako "mocno gitarowy, ambitny i melodyjny pop z pięknymi, polskimi tekstami". Na krążku znalazła się również nowa wersja przeboju "Wielkie Podzielenie". Do współpracy nad płytą muzyk zaprosił młodych, utalentowanych instrumentalistów, gitarzystę Dariusza Bafeltowskiego, perkusistę Przemysława Pacana, oraz basistkę Djatri Kural a cały skład firmowany jest nazwą Yanina 4 GramY. Gościnnie na płycie pojawił się także Muniek Staszczyk z T.Love, który współnie z Yanina zaśpiewał w piosence "Kręci się".

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj