pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 17 listopada 2022
  • 18 listopada 2022
  • wyświetleń: 878

Piotr Bukartyk zagra w pszczyńskiej Bugsy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Za nami:

Bukartyk & Kawałko - radio którego już nie ma - tak zatytułowany jest koncert, który odbędzie się w piątek, 18 listopada o godz. 20.00 w pszczyńskiej Bugsy's Music Restaurante.

Reklama

Piotr Bukartyk zagra w pszczyńskiej Bugsy!
Piotr Bukartyk zagra w pszczyńskiej Bugsy · fot. materiały prasowe


"Radio którego już nie ma" leży na Myśliwieckiej. Dokładnie w miejscu, w którym nadal stoi jego gmach. W czasach, kiedy dostać się tam było czymś wyjątkowym i zaszczytnym, Bukartyk był jednym ze szczęśliwców. Przez piętnaście lat, tydzień w tydzień nachodził redaktora Manna, odwdzięczając mu się za gościnę świeżymi piosenkami. Państwu się to nawet podobało, szczęście jednak nie trwa wiecznie i pewnego dnia państwo zmieniło zdanie.

Cóż było robić - na wyprawę w poszukiwaniu nowego świata redaktor zabrał ze sobą parę osób, w tym Bukartyka i - co najważniejsze - swoich słuchaczy. Pokonali wspólnie mniej więcej 6 i pół kilometra i odnaleźli Nowy Świat i znowu jest jak dawniej, a nawet lepiej, bo teraz spotykają się we czterech - Bukartyk przychodzi jak zwykle z Krzyśkiem Kawałko, a redaktor Mann z Marianem. Za to na Myśliwieckiej podobno dudni - taki przeciąg - ale kto by tego słuchał...

Bilety cenie 75 zł na stronie: goout.net/pl/bilety/piotr-bukartyk-and-krzysztof-kawalko-radio-ktorego-juz-nie-ma/wacq

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1413810322774990

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj