pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 6 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3460

Piknik Rodzinny w Miedźnej - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

W Zespole Szkół w Miedźnej odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorami tej imprezy byli nauczyciele oraz Rada Rodziców.Piknik odbył się na świeżym powietrzu, przy pięknej, słonecznej pogodzie. Na wszystkich przybyłych czekało mnóstwo atrakcji: pokaz umiejętności strażackich, zabawy z liną, konkursy rodzinne, malowanie twarzy. Można było zjeść kiełbaskę i pyszne ciasto upieczone przez mamy.

Piknik Rodzinny w Miedźnej · fot. Agnieszka Włosiak


Jedną z atrakcji pikniku było przedstawienie pt. "Kopciuszek- nowsza wersja". Uczestnicy pikniku zobaczyli wyjątkowe przedstawienie, ponieważ w rolę aktorów wcielili się nauczyciele i rodzice. Mimo że aktorom oczekującym za kulisami na przedstawienie z pewnością udzielała się trema, występ był brawurowy. Nauczyciele wykazali się talentem oraz inwencją twórczą, zarówno w przygotowaniu strojów, jak i samej interpretacji bajki. Dzieci były zachwycone, widząc swoich nauczycieli i rodzców na scenie. Wszyscy obecni w sali gimnastycznej bawili się znakomicie.

Piknik Rodzinny w Miedźnej
Piknik Rodzinny w Miedźnej · fot. Agnieszka Włosiak


Dzień Rodziny zjednoczył społeczność szkolną. Wszyscy miło spędzili czas i wracali do domu uśmiechnięci. Ogromne podziękowania Dyrektor razem z Radą Pedagogiczna składają Radzie Rodziców, Sponsorom za przygotowanie tak wspaniałej imprezy szkolnej.

Agnieszka Włosiak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj