pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 lutego 2014
  • 17 lutego 2014
  • wyświetleń: 1781

Nowy kurs salsy "u Górala" - zapisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja u Górala" podaj

Za nami:

Szkoła Tańca Libere zaprasza na nowy kurs salsy kubańskiej, rozpoczynający się 17 lutego (poniedziałek) o 17.00 w restauracji "U Górala" przy ul. Bednorza 1 w Pszczynie.

Kurs poprowadzi znany i ceniony instruktor tańców latynoskich, Adam Szczepański.

Salsa to żywy, latynoski taniec pełen ekspresji i dynamiki. Pochodzi on z Kuby, ale również w Polsce zrzesza swoich fanów, którzy w coraz większej ilości miast, tańczą i bawią się w kubańskich rytmach. Charakterystycznym elementem salsy jest rueda, w której tancerze jednocześnie i w sposób zsynchronizowany wykonują figury w kole.

Na kurs można przyjść zarówno parami, jak i solo. Nikt nie będzie się nudził, a dzięki zmianom w parach, dla każdego znajdzie się partner lub partnerka. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, pełna ciepła i uśmiechu, a uczestnicy poznają tajniki coraz to bardziej ciekawych i pozornie skomplikowanych figur, które mogą niejednokrotnie wykorzystać również na innych imprezach okolicznościowych.

u Górala restauracja, pizzeria


W Pszczynie salsa znana jest nie od dzisiaj, co potwierdzą chociażby zarażeni taneczną pasją kursanci uczęszczający na trwający już "U Górala" kurs. Nowy jest odpowiedzią dla wszystkich, którzy widzieli ich taneczne zmagania i również chcieliby zrobić coś dla siebie i przede wszystkim - dla dobrej zabawy. Zapraszamy również osoby, które nigdy nie miały styczności z tańcem, bądź twierdzą, że przysłowiowy słoń nadepnął im na ucho - bardzo łatwo udowodnimy Wam, że jesteście w błędzie:)

szczegóły: www.taniec-bielsko.pl/kursy-salsa-bielsko,5d,.html bądź pod numerem telefonu 509-124-183.

u Górala restauracja, pizzeria

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 1 (nad stawem)

kom. 721 484 721REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja u Górala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja u Górala" podaj