pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2015
  • 8 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2361

Kurs tańca "u Górala"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja u Górala" podaj

Za nami:

Szkoła Tańca Libere z Bielska-Białej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Pszczyny i okolic na przyspieszony kurs tańca użytkowego w pszczyńskiej restauracji "u Górala".

Jeśli zawsze chcieliście nauczyć się tańczyć podstawowe kroki, aby móc pobawić się na zabawach takich jak wesele, czy festyn to ten kurs tańca jest dla Was!

Dyplomowany instruktor tańca poprowadzi z Państwem zajęcia w każdy poniedziałek w godzinach 19.00 - 20.00 przez 8 kolejnych tygodni. W trakcie 2 miesięcy zajęć poznają Państwo podstawy tańców: 2na2, DiscoPolo Dance, 2na1, DiscoFox, co pozwoli Państwu uzyskać ogromną swobodę na parkiecie, a także pozwoli zabłysnąć wśród znajomych i rodziny znajomością wielu ciekawych figur.

Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy poniedziałek, tj. 20 kwietnia o godzinie 19.00 przy ul. Bednorza 1 w Pszczynie (restauracja "u Górala").

Szczegóły odnośnie kursu znajdą Państwo na stronie: www.taniec-bielsko.pl/aktualnosc/5/kursy-tanca-pszczyna/14

Zapraszamy!

u Górala restauracja, pizzeria

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 1 (nad stawem)

kom. 721 484 721REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja u Górala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja u Górala" podaj