pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 lutego 2011
  • wyświetleń: 6862

Wystawa zdjęć Agnieszki Janoszki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Bugsy's Jazz Club i Stowarzyszenie Artystyczne Plessart zapraszają na wystawę fotografii "Just Nothing" autorstwa Agnieszki Janoszki.

Wystawa zdjęć Agnieszki Janoszki


Prace będzie można oglądać codziennie od 11 lutego do 10 marca w Bugsy's Jazz Club przy ul. Władysława Łokietka 2 w Pszczynie.

"Just Nothing" - niby nic, nie trzeba wiele: spojrzeć na codzienność przez pryzmat wyobraźni, zachwycić się i ciut więcej, żeby ten zachwyt udzielił się innym za pośrednictwem zdjęcia.

- Agnieszka wrażliwie śledzi rzeczywistość w poszukiwaniu tematu. Zdjęcia, które zobaczymy są proste w formie i rzetelnie zrealizowane, akurat takie, żeby ująć widza i wzbudzić podziw dla zjawisk wytropionych przez autorkę - opowiada Iza Cieszko.

Wystawa zdjęć Agnieszki Janoszki · fot. Jagoda Gorol


- Fotografia jest dla mnie spełnianiem Siebie. Szukaniem inspiracji. Stawianiem sobie kolejnej poprzeczki i dążeniem do jeszcze lepszej techniki. Kiedy nie mam tak zwanej "weny", to wiem, że nie warto się za nic brać, bo i tak nie będę z tego w pełni zadowolona. W moim przypadku nic na siłę - mówi Agnieszka Janoszka

Wystawy Agnieszki Janoszki:
2007r. - Agnieszka Janoszka - fotografia, (nagroda za zdobycie Grand Prix w kat. Fotografia w konkursie "Absurdalia" 2007) Rondo Sztuki, Katowice,
2010r. - Agnieszka Janoszka - Orchidee, wystawa z okazji święta storczyka, Ogrodnictwo Kapias w Goczałkowicach
2010r. - VI Warszawski Festiwal Fot. Artystycznej - wystawa pokonkursowa, Galeria Spokojna ASP, Warszawa

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj