pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 9 listopada 2010
  • wyświetleń: 8859

Wiosną nowa płyta Alicji Janosz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj

Wiosną na rynku muzycznym pojawi się nowa płyta Alicji Janosz. Na krążku pojawią się utwory wykonane w języku polskim oraz w języku angielskim.

Wiosną nowa płyta Alicji Janosz
Alicja Janosz, fot. pless.pl


Laureatka pierwszej edycji programu "Idol" weszła do studia po ośmiu latach przerwy od wydania debiutanckiego albumu. Artystka jest autorką tekstów oraz autorką bądź współautorką wszystkich kompozycji jakie znajdą się na płycie. Całość utrzymana jest w klimacie soulowym z domieszką bluesa i jazzu, czyli wszystko to, czym inspirowała się artystka w ciągu ostatnich lat.

Premiera planowana jest na wczesną wiosnę, lecz ostateczna data premiery i wydawca albumu są jeszcze nieznane. Płyta z pewnością będzie zaskoczeniem dla publiczności, która wciąż kojarzy Alicję z jej starych nagrań. Gościnnie w kilku utworach na płycie pojawią się: wokalista zespołu HooDoo Band - Tomasz Nitribitt oraz lider Micromusic - Dawid Korbaczyński.

new / pless.pl, źródło: onet.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Alicja Janosz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj