pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1163

Tetris - singiel Alicji Janosz, zapowiadający nową płytę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj

Alicja Janosz powraca z nowym materiałem muzycznym. Płytę promuje utwór "Tetris", który swoją premierę miał 1 grudnia. Piosenka powstała przy akompaniamencie ukulele.

Reklama- Tetris opowiada o odpuszczaniu potrzeby dopasowywania się do określonych form i o poszukiwaniu własnej, autentycznej drogi. Jest o zakotwiczaniu się w tu i teraz dzięki oddechowi i o stawaniu po swojej stronie. O czuciu siebie - co oznacza dla mnie zauważanie własnych potrzeb i pragnień oraz szanowanie własnych granic. Jednocześnie to najbardziej energetyczna spośród wszystkich piosenek, jakimi w najbliższym czasie chcę się z Wami podzielić - pisze o singlu Alicja Janosz.

Ostatnio artystka gościła w programie śniadaniowym telewizji TVN, gdzie wykonała nowy utwór.

- Wracam z moimi piosenkami, które napisane są z poziomu serca, które skomponowałam w większości na pianinie. Tak się zmieniłam, że dziś czuję już siebie i stoję po swojej stronie. Powstała płyta, której nie planowałam, ale okazało się, że jestem na to gotowa - powiedziała Alicja w Dzień Dobry TVN.

- Wcześniej nie wiedziałam, czego chcę muzycznie, ale wiedziałam, że chcę śpiewać wartościowe teksty. Chcę powodować, że ludzie nie tylko będą się dobrze bawić i tańczyć, ale też dotykać środka tego, kim jesteśmy - wskazała.

Alicja Janosz na scenie Dzień Dobry TVN
Alicja Janosz na scenie Dzień Dobry TVN - 12.2022 · fot. TVN


Występ pszczynianki w programie Dzień Dobry TVN można obejrzeć tutaj - kliknij.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Alicja Janosz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj