pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2517

[ZDJĘCIA] Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu nr 4

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj

Dzień Babci i Dziadka na stałe wpisany jest w życie każdego przedszkola. Jest to niewątpliwie "najcieplejszy" dzień w roku, wywołujący ogromną radość i wzruszenie. Taka gorąca atmosfera panowała w przedszkolu nr 4 w Pszczynie, do którego przybyły najukochańsze babcie i dziadkowie.

Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu nr 4 - 01.2018 · fot. Przedszkole Publiczne nr 4


W słowach wierszy, inscenizacji i piosenek przedszkolaki powiedziały swoim babciom i dziadkom, jak bardzo je kochają i dziękują im, za ich miłość, opiekę, pomoc, za to, że są. Przybyli goście obejrzeli przedstawienie bożonarodzeniowe oraz Jasełka, jak również krótką prezentację multimedialną pt. "Z życia naszego przedszkola". W drugiej części nastąpiło wręczenie upominków wykonanych przez dzieci oraz wspólny poczęstunek z babcią i dziadkiem.

Z ust babć i dziadków padały słowa podziękowań, a na niejednej twarzy widoczne było wzruszenie. Dzieci spisały się "na medal", w stu procentach sprawdziły się w roli gospodarzy imprezy.

Publiczne Przedszkole nr 4

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj