pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 12 października 2017
  • wyświetleń: 6698

[ZDJĘCIA] Dzień Uśmiechu w Przedszkolu nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj

6 października obchodzony był w Przedszkolu nr 4 jako Dzień Uśmiechu. W dniu tym wszystkie przedszkolaki przyniosły do przedszkola jedynie uśmiech - oczywiście na swoich buziach - a nauczycielki postarały się, aby gościł on na twarzach dzieci przez cały dzień.

Dzień Uśmiechu w Przedszkolu nr 4 w Pszczynie - 6.10.2017 · fot. Przedszkole Publiczne nr 4


Na dzieci czekało w tym dniu mnóstwo ciekawych zajęć i zabaw. Transparent z napisem "Dzień Uśmiechu" oraz uśmiechnięte słoneczka na patykach, balony i ordery uśmiechu przywitały dzieci przychodzące do przedszkola. Po obejrzeniu inscenizacji o dzieciach rozdających uśmiechnięte słoneczka każdy przedszkolak otrzymał takie słoneczko z poleceniem, aby obdarować nim drugą osobę.

Dla dzieci zorganizowane zostały różne zabawy muzyczne i muzyczno-ruchowe wzbudzające u nich radość i uśmiech. Podczas zabawy "U fotografa" pozując w ramce ze słoneczkiem każde dziecko mogło pokazać najbardziej śmieszną minę rozśmieszając całą publiczność.

Dzień Uśmiechu w Przedszkolu nr 4 w Pszczynie - 6.10.2017
Dzień Uśmiechu w Przedszkolu nr 4 w Pszczynie - 6.10.2017 · fot. Przedszkole Publiczne nr 4


Niewątpliwie uśmiech na buzi każdego dziecka wywołało słodkie zajęcie, podczas którego swoim paluszkiem zanurzonym w nutelli każdy przedszkolak malował "uśmiech" na słodkim wafelku, który potem mógł zjeść.

Podsumowaniem dnia była zabawa plastyczna, podczas której dzieci z grupy Stokrotek wykonywały uśmiechnięte buzie, a dzieci z grupy Tulipanów wesołe kwiatuszki. Wykonane prace stały się wspaniałą dekoracją korytarza przedszkola przypominającą wszystkim o przeżytym niedawno dniu. Dzień ten na pewno na stałe wpisze się w kalendarz uroczystości naszego przedszkola.

Publiczne Przedszkole nr 4

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj